Pieņemšanas un prakses vietas

Drukāt
Drukāt

CILVĒKS IR VIENOTA BŪTNE AR TRIM SEJĀM: ĶERMENIS, KUSTĪBA, DVĒSELE.


Osteopātija ir dziedināšanas skola, kas māca, ka ķermenis ir dzīvs organisms ar savām biomehāniskajām un biodinamiskajām likumsakarībām, kurā ir strukturālā, funkcionālā un emocionālā savstarpējā saistība, kas ir koordinēta darbībā pret ķermeņa anormālu stāvokli vai slimības attīstību.

Osteopātiskā ārstēšana ir manuālu tehniku pielietojums osteopātiskās filozofijas koncepcijas ietvaros. Osteopātiju dibinājis Dr. Andrew Taylor Still - ķirurgs 1874.gadā, veicot ar roku iedarbību uz ķermeni, to apņemot un pieliekot dabas dziedinošu spēku (vis medicatrix naturae). 

Uzzināt vairāk...

Dr. D. O. Andris Zemītis

No 2009.g. ārsta osteopāta pieņemšana „Veselības centrā - 4” Krišjāņa Barona ielā 115. No 1999.g. līdz šim brīdim - Privātprakse osteopātijā Čaka iela 103, Rīga.No 1986.g. līdz šim brīdim - ķirurgs Saulkrastu pilsētas slimnīcā un poliklīnikā. 1999.g. – Osteopātiskā centra, kas atrodas Rīgā, viens no dibinātājiem. 1995.g. – 1999.g. – Privātprakse manuālajā terapijā. No 2003.g. līdz šim brīdim. Osteopātiskās medicīnas skolas direktors un lektors strukturālajā un viscerālajā osteopātijā. 2008.g. - izveidojis osteopātiskās izglītības mācību kursu pie Latvijas Universitātes profesionālās medicīnas izglītības studiju programmas 2. līmeņa rezidentūra osteopātijā.

Lasīt vairāk...

Video filmas

Meklēt